PGT43.100 bourdonov manometer z izhodnim signalom za procesno industrijo WIKA
Po naročilu. Pošljite povpraševanje.
- prenos signala na NAMUR
- nominalna velikost: 100 mm
- lestvica se giblje od 0 … 16 mbar
- varnostna različica “S3” po EN 837
- konfiguracija ni potrebna zaradi “plug-and-play”
- preprost analogni zaslon nominalne velikosti 100 ali 160
Opis
PGT43.100 bourdonov manometer z izhodnim signalom za procesno industrijo WIKA se uporablja pri merjenju tlaka plinskih in tekočih medijev.
Nominalna velikost: 100 mm
Kjer je treba lokalno navesti procesni tlak in hkrati zaželeti prenos signala na centralno krmiljenje ali oddaljeno središče, lahko uporabimo model PGT43 intelliGAUGE® (patent, lastninska pravica: npr. DE 202007019025).
Model PGT43 temelji na modelu 43x.30 visokokakovostnega varnostnega manometra iz nerjavečega jekla z nominalno velikostjo 100 ali 160. Merilnik tlaka je izdelan v skladu s standardom EN 837-3.
Model intelliGAUGE PGT43 izpolnjuje vse varnostne zahteve ustreznih standardov in predpisov za prikaz delovnega tlaka tlačnih posod na kraju samem.
Robustni membranski merilni sistem proizvaja vrtenje kazalca, sorazmerno s tlakom.
Elektronski kotni dajalnik, preizkušen v avtomobilskih aplikacijah, ki so ključnega pomena za varnost, določa položaj kazalne gredi – je brezkontaktni senzor in je zato popolnoma brez obrabe in trenja. Iz tega izhaja električni izhodni signal, sorazmeren tlaku, npr. proizvede se 4 … 20 mA. Merilni razpon (električni izhodni signal) se samodejno prilagodi skupaj z mehanskim zaslonom, tj. električno ničelno točko lahko nastavite tudi ročno.
Elektronski senzor WIKA, integriran v visokokakovostni membranski merilnik tlaka, združuje prednosti prenosa električnega signala z lokalnim mehanskim zaslonom, ki ostane berljiv med izpadom električne energije.
Tako lahko shranite dodatno merilno mesto za mehanski prikaz tlaka.
Za ogled dodatnih opcij in več tehničnih lastnosti priporočamo ogled priloženih .pdf dokumentov pod razdelkom Dokumentacija.
Področja uporabe, aplikacije PGT43.100
- varnostne aplikacije
- pridobitev in prikaz procesov
- za merilna mesta s povečano preobremenitvijo
- preprost, berljiv, analogni zaslon na kraju samem, ki ne potrebuje zunanjega napajanja
- izhodni signali 4 … 20 mA, 0 … 20 mA, 0 … 10 V za prenos procesnih vrednosti v nadzorno sobo
ELPRO poimenovanje: MAN-PGT43.100
Povpraševanje
Morda vam bo prav tako všeč…
Za vaše zmage, z našimi rešitvami. Pokličite nas:
Kontaktirajte nas.
Pokličite nas:
+386 (0)2 62 96 720
Pišite nam:
[email protected]